Sieć hotelowa – Best Western

Ekskluzywna sieć hotelowa jest w stanie zapewnić podróżującym, na prawdę rewelacyjne warunki. Goście z całą pewnością docenią profesjonalizm personelu i zdecydują się na ponowne skorzystanie z oferty.

Dlaczego Best Western Hotels?

Best Western Hotels & Resorts to trzecia co do wielkości sieć hotelowa na świecie. Jej założycielem jest Merile Key Guertin, który w 1946 roku postanowił stworzyć sieć hoteli o minimalnym standardzie. Obecnie hotele są własnością prywatnych inwestorów. Coraz więcej podróżujących osób decyduje się na wybór tego miejsca. W ofercie hotelu czeka na gości wiele atrakcji, a także ciekawych ofert. Travel Card to karta, którą można wykorzystać w ponad dwudziestu obiektach w Best Western. Taka karta jest świetnym wyborem dla osób, które chcą podróżować bez stresu. Będzie to również idealny prezent dla osób, które kochają podróżować. Kartę można zamówić na bestwestern.pl i cieszyć się bezterminowym wyborem wakacji.

Atrakcje hotelowe

Best Western Hotels & Resorts to sieć hoteli, która dba o swoich gości. Pokoje przygotowywane są dla nich z ogromną starannością. Wszystkie pomieszczenia są świetnie wyposażone – posiadają dobrej jakości sprzęt, na przykład telewizor z płaskim ekranem, a także przestronne biurko, na którym można wykonywać pracę na swoim komputerze. Sieć hotelowa jest przyjazna dla zwierząt. Większość hoteli Best Western umożliwia przebywanie na terenie obiektu ze swoim pupilem. Jest to świetna opcja dla osób, które nie mają gdzie zostawić swojego zwierzaka. Oferta hotelowa jest także przyjazna dla seniorów. Osoba starsza ma możliwość uczestniczyć w programie stworzonym przez sieć hotelową i otrzymywać atrakcyjne zniżki. Przy zameldowaniu trzeba tylko okazać dowód osobisty, który potwierdzi wiek osoby starszej. Sieć hotelowa dostosowuje również swoją bogatą ofertę dla zarówno małych, jak i dużych firm. Im więcej nocy przedsiębiorca spędzi w sieci hotelowej Best Western, tym więcej korzyści ma możliwość uzyskać. Best Business Advantage jest to bardzo interesujący program dla firm. Dzięki niemu osoba prowadząca własną firmę jest w stanie uzyskać specjalne, atrakcyjne ceny, a także otrzymuje ciekawe nagrody za każdy pobyt. Sieć hotelowa oferuje także specjalny program lojalnościowy. Zdobyte punkty mogą być wykorzystywane w każdym obiekcie, niezależnie od tego w jakim kraju się przebywa. Mogą być również zamienione na karty podarunkowe.

Wspaniała sieć hotelowa jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów.Więcej szczegółów znajdziesz na https://bestwestern.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *