Nowoczesne protezy piersi. Lekkie, komfortowe i indywidualnie dopasowane

Szacuje się, że na raka piersi zapada w Polsce nawet około 18 tysięcy kobiet rocznie. U części z nich przeprowadza się mastektomię, czyli operację polegającą na usunięciu piersi. Po wykonaniu amputacji, by zachować atrakcyjny wygląd sylwetki, warto zdecydować się na protezę piersi. Nowoczesne protezy nie tylko prezentują się naturalnie, ale także są bardzo komfortowe!

Protezy piersi – nowoczesne technologie w służbie kobietom

Dostępne obecnie w sprzedaży protezy mogą zapewnić właściwy komfort i estetyczny wygląd każdego dnia. Wykonane z nowoczesnych, lekkich materiałów łatwo dopasowują się do kształtu ciała, a przy tym nie przesuwają się i nie powodują odparzenia skóry.

W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę zaawansowanych protez, które świetnie nadają się dla wymagających klientek. Na szczególną uwagę zasługują protezy z funkcją regulacji wielkości, które zapewniają perfekcyjne dopasowanie. Dostępne są także specjalne protezy przeznaczone do pływania, protezy na lato, które zapewniają świeżość na cały dzień, protezy o idealnym przyleganiu pod wycięte sukienki i bluzki.

Protezy piersi – ważne indywidualne dopasowanie

Zdiagnozowany rak piersi może oznaczać usunięcie całej piersi, lecz niekiedy przeprowadza się operacje polegające na częściowym usunięciu zajętych chorobowo tkanek. Szeroka gama różnych protez pozwala na dostosowanie ich do potrzeb kobiet po wykonanym zabiegu mastektomii.

Dla uzyskania maksymalnego komfortu ważne jest indywidualne dopasowanie – tylko wtedy proteza piersi będzie mogła zapewnić pełną wygodę. Do protezy można także dokupić specjalny biustonosz przeznaczony do jej noszenia – dzięki temu można uzyskać idealne połączenie dla pełnego komfortu i estetycznego wyglądu. Właściwie dobrana proteza piersi może stać się wtedy nieodzownym dodatkiem na każdy dzień, by znów czuć się kobieco. Zobacz również kostiumy kąpielowe dla amazonek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *