Kabiny kwadratowe do łazienki

Jak wiadomo, wybór kabiny prysznicowej nie jest tak prosty, jak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Jednym jednak z najczęściej wybieranych rodzajów są kabiny kwadratowe. Oznacza to, że ich kształt podstawy przybiera formę kwadratu. Oprócz tego jednak, istnieje możliwość wybrania ćwiartki koła, prostokąta, sześciokąta, pięciokąta, a nawet kabiny o kształcie nieregularnym.

Kabiny prysznicowe kwadratowe: jak je wybrać?

Kabiny prysznicowe kwadratowe są dość popularne i posiadają różnorodne wymiary. Wśród nich można znaleźć chociażby rozmiar 90 centymetrów na 90 centymetrów, 100 centymetrów na 100 centymetrów i tak dalej. Ich wymiary są jednak uzależnione tylko i wyłącznie od wielkości łazienki oraz wymagań domowników. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z klasycznymi, prostymi oraz przestronnymi, bądź też luksusowymi kabinami prysznicowymi w formie kwadrata.

Wszystkie kabiny kwadratowe, jakie posiadamy w naszej ofercie, pochodzą od zaufanych i sprawdzonych producentów. Co więcej, są one proste w swym wyglądzie i świetnie sprawdzą się w niemal każdej aranżacji łazienkowej. Idealnie można dopasować je do pomieszczeń o wnętrzu minimalistycznym, a także tych klasycznych oraz nowoczesnych.

Różne rodzaje kabin kwadratowych

W przypadku kabin prysznicowych, istotną rolę odgrywają ich brodziki oraz materiały, z których je wykonano. Wśród nich wymienia się między innymi:
– brodzik ceramiczny, czyli trwały oraz w pełni odporny na zarysowania. Wyróżnia się on łatwością w utrzymaniu czystości;
– brodzik akrylowy – najpopularniejszy rodzaj, który jest nie tylko lekki i gładki, ale również ciepły w dotyku. Brodziki te są sztywne ze względu na zastosowanie włókna szklanego. Akryl często jest pokryty specjalną powłoką odporną na zabrudzenia. Co ciekawe, niektóre posiadają wygląd kamienia ze względu na domieszkę drobno zmielonych minerałów.;
– brodzik stalowy wykonany z blachy i odporny na zarysowania;
– brodzik kamienny, czyli taki, którego materiałem jest kamień, bądź ceramika. W przypadku zamontowania ich z podłogą o podobnym kształcie, brodziki stają się niemal niewidoczne dla oka. Kamienie ponadto tłumią uderzenia wody u sprawiają, że ciepło wody utrzymuje się przez długi czas;
– brodzik z konglomeratu to kolejny rodzaj, który tworzy marmur, żywica syntetyczna i barwniki. Są one gładkie i połyskujące, a ponadto ciepłe w dotyku.

Kabiny prysznicowe kwadratowe znajdują się tutaj: https://tanialazienka.com/kabiny-prysznicowe-kwadratowe.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *