Best Western Hotel Poleczki

Warszawska lokalizacja Best Western Hotel Poleczki

Nie ma co ukrywać, że Warszawa jest nie tylko stolicą Polski, ale i centrum stref ekonomicznych, finansowych, kulturowych i produkcyjnych, dlatego skupia w sobie przybyłych w celach zawodowych, którzy szukają funkcjonalnej bazy noclegowej, która będzie bliska wszystkim, zaplanowanym spotkaniom i konferencjom. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, ekonomiczna infrastruktura obiektu Best Western Hotel Poleczki stwarza idealne warunki komunikacyjne między pożądanymi punktami na mapie Warszawy, a także komfortowe przestrzenie noclegowe, umożliwiające wygodny wypoczynek. Hotel zlokalizowany jest 5 minut drogi od Głównego Lotniska im. Fryderyka Chopina, 2 km od stacji metra Stokłosy, a dojazd do centrum stolicy zajmuje około 20 minut.

Pokoje i infrastruktura

W zależności od wymagań, pokoje w Best Western Hotel Poleczki podzielone są na klasy STANDARD i SUPERIOR, ale wszystkie odznaczają się wygodą i komfortem spędzania w nich czasu. Każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę z prysznicem i akcesoriami pielęgnacyjnymi, a także przestronne łóżka, telewizor LCD i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Wiedząc o tym, że spora część meldujących się klientów, to goście biznesowi, pokoje zostały wyposażone w miejsce biurowe, przy którym można dopracować szczegóły zbliżającego się spotkania. Hotel udostępnia także bezpłatny internet przez sieć WI FI. Aby zadowolić podniebienia przybyłych gości, obiekt każdego ranka przygotowuje świeże i pełnowartościowe śniadania, a także całodzienne posiłki z kuchni międzynarodowej, oraz trafiające w skoncentrowane smaki na przykład wegetariańskie.

Sale konferencyjne

Mając na uwadze grupy przyjezdnych, którzy chcą przeprowadzić firmową imprezę, szkolenie lub konferencję, Best Western Hotel Poleczki udostępnia zaplecze multimedialne w postaci wyposażonych sal, gdzie w komfortowych warunkach mogą odbywać się spotkania branżowe. Efektywność przeprowadzonego zjazdu w dużej mierze wpływa na warunki, w jakich przychodzi spędzać czas, dlatego każde pomieszczenie jest klimatyzowane, a usługi hotelowej kadry pomagają w sprawnej i eleganckiej obsłudze gości. Słuchacze mogą zatem cieszyć się warunkami na najwyższym poziomie, zaś organizatorzy nie muszą martwić się o aranżację spotkania, noclegów i wyżywienia zaproszonych przez siebie przyjezdnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *