targi e-handlu katowice 2016 informacje

X Targi E-handlu w Katowicach

Sklepy internetowe już dawno przestały być tylko uboższą wersją swoich stacjonarnych braci i dziś to ogromna gałąź biznesu, która wciąż dynamicznie się rozwija. E-commerce to zupełnie inne wyzwania i możliwości, a o wszystkim tym będzie można dowiedzieć się na X targach e-handlu w MCK Katowice.

Dlaczego warto? Ta impreza to wiedza i gotowe narzędzia wspomagające e-biznes w jednym miejscu: Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Oprócz możliwości nawiązania kontaktów i poznania przedstawicieli firm z branży e-commerce, targi e-handlu będą także doskonałą okazją do zdobycia wiedzy niezbędnej w codziennym rozwoju internetowego biznesu. Podczas imprezy odbędzie się (bezpłatnie!) 24 mini szkolenia / wykłady z zakresu e-marketingu / obsługi klienta / e-commerce. Rozpiskę znajdziecie tutaj.

Nazwa Imprezy: X Targi E-handlu w Katowicach

Data imprezy: 6 kwiecień 2016

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice

Wstęp: Bezpłatne bilety

Informacje od organizatorów: strona WWW targów

 

Chcecie wiedzieć więcej na temat wydarzeń biznesowych w naszym regionie? Koniecznie zapiszcie się do newslewttera i śledźcie nasz fanpage!

Wydarzenia biznesowe na śląsku

Biznesowe Katowice

Portal biznesowe.katowice.pl to miejsce gdzie dowiesz się o najciekawszych wydarzeniach dla Śląskich przedsiębiorców. Zapraszamy do naszego newslettera, oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz