katowice startup europe week

Startup Europe Week 2016 Katowice

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach organizowała w ubiegłym roku nie jedno wydarzenie, które każdy młody przedsiębiorca mógł zapisać po stronie „wartościowe”. Tym razem zapowiada się podobnie bowiem Fundusz Górnośląski, oraz Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach będą organizatorami śląskiej części światowej imprezy: Startup Europe Week 2016. 

Co będzie się działo 4 lutego? Będzie o możliwościach finansowania startupów, będzie nieco o innowacjach, będzie o lokalnym rynku dla przedsiębiorczych.
Jeśli prowadzicie młodą firmę, lub macie ją w planach, to na tej imprezie warto się pojawić. Wstęp jest bezpłatny, tutaj poznacie więcej szczegółów o samej imprezie i sposobie rejestracji (bezpłatnej) a poniżej jeszcze rozkład jazdy imprezy.

09:00 Otwarcie Startup Europe Week 2016 w Katowicach – Przemysław Grzywa, Wiceprzewodniczący YES for Europe – European Confederation of Young Entrepreneurs

09:10 Prezentacja możliwości pozyskania finansowania z Funduszu Górnośląskiego S.A. – Andrzej Konieczny, Prezes Zarządu Funduszu Górnośląskiego S.A.

09:30 Innowacyjne startupy w strategiach rozwoju regionu – dr Krzysztof Wrana, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

09:50 Pierwsze finansowanie dla startupu – Janusz Dramski, Manager Business Link Katowice

10:10 Jak się przygotować do rozmowy z inwestorem? – Krzysztof Wróblewski, Avanu Venture Capital Management

10:30 „Katowice miastem dla startupów?” – prezentacja działań i planów miasta skierowanych do startupów technologicznych – Urząd Miasta Katowice

10:50 Panel dyskusyjny

11:20 Zakończenie spotkania, dyskusja i networking

 

Jeśli chcecie być na bieżąco ze światem mniejszego i większego biznesu w Katowicach (i nie tylko) to koniecznie śledźcie nasz fanpage. Zajrzyjcie też do naszej nowej zakładki „Kalendarz wydarzeń biznesowych„, gdzie zgodnie z Waszymi prośbami, będziemy nieco porządkować biznesowe imprezy w czasie.

Mateusz Wyciślik

Tworzę rozwiązania e-marketingowe dla lokalnego biznesu. Specjalista ds. e-marketingu.

Dodaj komentarz