Spotkanie Firm Rodzinnych w RIG Katowice

Rodzinny biznes to specyficzny rodzaj prowadzenia firmy. Przekazywane z pokolenia na pokolenie know-how i bardzo silne relacje wykraczające poza sferę biznesową.

Już jutro w RIG Katowice odbędzie się pierwsze spotkanie firm rodzinnych, które ma na celu wzmocnienie integracji firm rodzinnych w regionie i wspieranie ich rozwoju na wielu płaszczyznach.

Co będzie się działo podczas imprezy?

  • Warsztat „Wizerunek Firmy Rodzinnej na rynku pracy”, który poprowadzi Anna Sypek – headhunter, trener, wykładowca, od 12 lat związana z rodzinną firmą doradztwa personalnego. Warsztat poświęcony będzie zagadnieniom budowania pożądanego wizerunku pracodawcy na dzisiejszym rynku pracy – najlepsze praktyki i najczęstsze słabości.

  • Warsztat „Psychologiczne aspekty zarządzania rosnącą złożonością biznesu”, który poprowadzidr Anna Syrek-Kosowska – psycholog biznesu, wykładowca i prelegent na uczelniach w Polsce i za granicą, partner zarządzający ASK Expert, autorka wielu publikacji z zakresu HRM.

  • Spotkanie z Tadeuszem Biedzkim „Afryka moja pasja” – podróżnikiem, pisarzem, autorem książki „Zabawka Boga” i „Sen pod Baobabem”. Michał Ogórek powiedział o nim: Biedzki jedzie do Mali jak do Malinowa. Afrykanów traktuje bez taryfy ulgowej, bez złudzeń, ale i bez uprzedzeń. Nie podróżuje po żadnym Czarnym Lądzie – on chodzi po ziemi.

 

Organizatorzy zapowiadają, że spotkania firm rodzinnych mogą stać się regularną imprezą. My polecamy!

Nazwa Imprezy: Spotkanie Firm Rodzinnych

Data imprezy: 14 kwiecień 2016

Miejsce: Regionalna Izba Gospodarcza Katowice

Wstęp: brak danych

Informacje od organizatorów: aktualności na stronie WWW

Wydarzenia biznesowe na śląsku

Biznesowe Katowice

Portal biznesowe.katowice.pl to miejsce gdzie dowiesz się o najciekawszych wydarzeniach dla Śląskich przedsiębiorców. Zapraszamy do naszego newslettera, oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz