poprowadź wykład

Poprowadź wykład na Uniwersytecie SWPS w Katowicach

Wielu wielkich przedsiębiorców twierdzi, że przekazywanie wiedzy innym to świetny sposób na rozwijanie własnych kompetencji w danej dziedzinie. Dobrze jednak jest, kiedy możemy opowiadać o tym na czym się znamy przed liczną publiką.

Uniwersytet SWPS daje teraz taką możliwość. Do 20 grudnia można zgłosić swoją osobę i przeprowadzić wykład, warsztat, lub przekazać wiedzę w jeszcze innej formie.

Na wydarzeniu organizatora możemy przeczytać:

W roku akademickim 2015/16 katowickie Biuro Karier organizuje drugie edycje projektów „Studenci/studentom” oraz „Absolwenci/studentom”. Propozycja ma na celu wyłowienie ciekawych zainteresowań badawczych oraz aktywności zawodowych, którymi nasi studenci i absolwenci chcieliby się podzielić w szerszym gronie. Zapraszamy też osoby spoza Uniwersytetu SWPS, które jednak chciałyby w ten sposób zetknąć się z naszą wydziałową społecznością.

Przedmiotem wystąpienia, przygotowanego w dowolnej formie (wykładu, warsztatu, pokazu pracy, itd.), mają być zainteresowania badawcze uczestników, podejmowana przez niego aktywność w pracy zawodowej, doświadczenia z prowadzonych badań, itp. Ważne, aby każdy uczestnik mógł jak najpełniej wyrazić własny punkt widzenia i podzielić się interesującą wiedzą oraz doświadczeniem. Mile widziane są zagadnienia związane z prowadzonymi Na Uniwersytecie SWPS kierunkami i specjalnościami, np. psychologia, psychologia kliniczna, psychologia zdrowia, psychokryminalistyka, psychologia zarządzania, psychologia reklamy i marketingu, psychologia rozwoju osobistego, coaching. Zachęcamy też do zgłaszania tematów będących uzupełnieniem programu uczelni.

Więcej informacji dostępnych jest na odpowiedniej stronie SWPS.

Mateusz Wyciślik

Tworzę rozwiązania e-marketingowe dla lokalnego biznesu. Specjalista ds. e-marketingu.

Dodaj komentarz