PM Nights – myśl projektowo

Już 21 i 22 kwietnia 2016 odbędzie się interesująca konferencja naukowa, która zapewne zainteresuje część naszych przedsiębiorczych czytelników. PM Nights – myśl projektowo to impreza, która nie tylko pokaże dlaczego odpowiednie zarządzanie w biznesie (i nie tylko biznesie) jest kluczowe, ale także nauczy jak robić to dobrze.

Całość kierowana jest do studentów i wszystkich tych którzy zainteresowani są tematyką zarządzania projektami.

Na stronie wydarzenia możemy przeczytać:

Formą konferencji będzie połączenie warsztatów z panelem dyskusyjnym. Stawiamy na naukę konkretnych umiejętności poprzez pracę w grupie i dzielenie się wiedzą. Podczas konferencji odbędą się warsztaty z gier biznesowych, design thinking, coachingu, komunikacji i tworzenia własnego projektu. Nie zabraknie również konkursów i atrakcyjnych nagród dla uczestników wydarzenia.

Podczas konferencji odbędzie się aż 5 różnych warsztatów (szczegóły na stronie organizatora). Zaznaczamy jednak, że ilość miejsc na każde z nich jest ograniczona (od 30 do 70 osób na każde z wydarzeń). Całość imprezy jest bezpłatna ale wymagana jest rejestracja.

Nazwa Imprezy: PM Nights – myśl projektowo

Data imprezy: 21-22 kwiecień 2016

Miejsce: CINiBA Katowice ul. Bankowa (przy Uniwersytecie Śląskim)

Wstęp: Bezpłatne bilety dostępne tutaj

Informacje od organizatorów: fanpage

 

Wydarzenia biznesowe na śląsku

Biznesowe Katowice

Portal biznesowe.katowice.pl to miejsce gdzie dowiesz się o najciekawszych wydarzeniach dla Śląskich przedsiębiorców. Zapraszamy do naszego newslettera, oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz