katowice metody zwinnego prowadzenia projektów

Metody Zwinnego Prowadzenia Projektów, już jutro!

Co liczy się w dzisiejszym biznesie? Moim zdaniem nie genialny pomysł, ani miliony na start (choć to dwa czynniki, które zdecydowanie ułatwiają drogę) ale umiejętność bardzo elastycznego zarządzania młodym biznesem i reagowanie na to co podpowiada rynek.

Aby dojść do wysokiego poziomu kompetencji na tym polu trzeba zdobywać wiedzę. A wiedzę najlepiej zdobywać od najlepszych. Taka okazja nadarzy się już jutro w nowym Muzeum Śląskim, gdzie miejsce będzie miało wydarzenie „Metody Zwinnego Prowadzenia Projektów”.

W roli prelegentów Daniel Wicher i Kamil Sowa. O czym będzie?

Dzięki metodom zwinnego prowadzenia projektów można zaradzić sytuacjom, gdy tradycyjne zarządzanie się nie sprawdza, a wymagania nie są sprecyzowane, lub zmieniają się zbyt szybko. Czasem lepiej pojawić się na rynku szybciej z minimalnym produktem, niż później z kompleksowym. Takie podejście pozwala często osiągnąć sukces i dostatecznie szybko reagować na zmieniające się środowisko.

Po więcej informacji odsyłam Was do strony wydarzenia na Facebooku.

Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami dla przedsiębiorczych na śląsku, koniecznie dołączcie do fanów na naszym fanpage!

Mateusz Wyciślik

Tworzę rozwiązania e-marketingowe dla lokalnego biznesu. Specjalista ds. e-marketingu.

Dodaj komentarz