szkolenie instagram katowice

Instant Insta – szkolenie z Instagrama w Katowicach już w środę!

W najbliższą środę 23 marca o godzinie 16:30 w Katowicach odbędzie się szkolenie, które pozwoli Wam zdobyć wiedzę niezbędną do tego, by skutecznie promować swój biznes za pomocą Instagrama.

Dlaczego Instagram jest ważny dla Twojej firmy? To kanał, który rośnie w niesamowitym tempie. Już teraz uważany jest za najbardziej angażujący portal społecznościowy. To narzędzie o ogromnych możliwościach sprzedażowych, również (a może przede wszystkim) dla małych i średnich firm.

Czego dowiemy się podczas szkolenia?

  • Jak stworzyć strategię promocji marki na Instagramie, która przełoży się na efekty biznesowe
  • W jaki sposób wykorzystać #hashtagi do promocji swojej marki na Instagramie
  • Poznamy prosty trik, dzięki któremu możecie zdobywać setki realnych klientów w ciągu jednego wieczoru!
  • Poznamy trendy i nadchodzące zmiany na Instagramie, oraz jak skutecznie przygotować się i wykorzystać je do budowy przewagi nad konkurencją.
  • Dowiemy się jakie posty sprawdzają się najlepiej, oraz jak je tworzyć
  • O tym jak tworzyć skuteczne i bardzo tanie kampanie z wykorzystaniem systemu reklamowego Instagrama
  • Jak łączyć Instagrama z innymi mediami

I wiele więcej…

Szkolenie Instant Insta to formuła, która pozwoli wzbogacić się o cenną wiedzę bez wydawania dużych pieniędzy i inwestowania czasu. Całość dostępna jest już od 145zł brutto (ta promocja dobiega końca, w chwili pisania tego posta pozostały 3 bilety promocyjne, cena standardowa to 245zł brutto), poniżej znajdziecie także kod promocyjny dla naszych czytelników. Szkolenie zostało skoncentrowane i zawiera wyłącznie praktyczną wiedzę, czas trwania dzięki temu to tylko 180 minut!

Szkolenie poprowadzi Mateusz Wyciślik. Twórca agencji Viva Loca, prowadzący działania na Instagramie dla swoich klientów z różnych branż, dzięki czemu podczas wydarzenia dowiecie się co i dlaczego działa w praktyce!

Gdzie: Katowice ul. Bankowa 14 (sala szkoleniowa AIP Śląsk na 1p.)

Kiedy: 23.03 (środa) 16:30-19:45

Szczegóły i bilety dostępne tutaj

 

20% zniżki na dowolny bilet dla czytelników portalu biznesowe.katowice.pl z kodem rabatowym: biznesowe20 (kod należy podać przy zakupie biletu na Evenea). 

Biznesowe Katowice

Portal biznesowe.katowice.pl to miejsce gdzie dowiesz się o najciekawszych wydarzeniach dla Śląskich przedsiębiorców. Zapraszamy do naszego newslettera, oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz